افشای تبلیغات

اقتصاددانان از آمریکایی‌ها می‌خواهند که برای بهره‌برداری از نرخ‌های کم‌ترین نرخ‌های باز‌افرینی، سرمایه‌گذاری مجدد کنند. این نرخ‌های پایین به دلیل تلاش‌های فدرال رزرو برای تقویت اقتصاد ایجاد شده است و قرار نیست خیلی بیشتر دوام بیاورد.

اکنون پیشنهادات Refi را ببینید


صاحبان خانه‌های باهوش در حالی که اتو داغ است از مزیت استفاده می‌کنند تا پس‌انداز طولانی‌مدت خود را به حداکثر برسانند.

اکنون، قبل از تشکیل جلسه فدرال رزرو، نرخ خود را قفل کنید

  1. نرخ های بازپرداخت در پایین ترین حد تاریخی است: فدرال رزرو به طور مصنوعی نرخ های بهره را سرکوب می کند تا آنها را پایین نگه دارد. توجه داشته باشید که این برنامه های کاهش نرخ ممکن است زودتر از حد انتظار به پایان برسد. جروم اچ. پاول، رئیس بانک مرکزی اخیراً نقل شده است که “وقتی زمان افزایش نرخ بهره فرا برسد، ما مطمئناً این کار را خواهیم کرد”.
  2. نرخ ها افزایش خواهد یافت: این امری اجتناب ناپذیر است و فقط زمان زیادی است که نرخ ها دوباره شروع به افزایش کنند. آنها حتی می توانند دفعه بعدی که فدرال رزرو تشکیل دهد افزایش پیدا کنند. باب بروکسمیت، رئیس انجمن بانکداران وام مسکن، اطمینان داد که نرخ وام مسکن بسیار پایین تر از 3 درصد است، اما انتظار می رود امسال به آرامی افزایش یابد، بسیاری از صاحبان خانه در حال حاضر اقدام می کنند.
  3. می تواند شما را بسیار نجات دهد: به طور متوسط، در ژانویه 2021، کاربران LendingTree بیش از 38 هزار دلار در طول عمر وام خود با تامین مالی مجدد صرفه جویی کردند.
  4. نرخ وام مسکن به قیمت اوراق خزانه وابسته است: این بدان معنی است که روند بازده اوراق خزانه می تواند نرخ وام مسکن را افزایش دهد. متیو اسپیکمن، اقتصاددان در Zillow می‌گوید اگر بازده اوراق قرضه افزایش یابد، نرخ وام مسکن نیز افزایش خواهد یافت.
  5. هیچ خطری وجود ندارد و دیدن آن رایگان است: با استفاده از LendingTree، می توانید نرخ های متناسب با خود را مقایسه کنید و ببینید چقدر می توانید به صورت رایگان پس انداز کنید. فرم استفاده آسان ما فقط 2 دقیقه طول می کشد و هیچ کشش اعتباری سختی وجود ندارد.

اکنون پیشنهادات Refi را ببینید

وقتی وام دهندگان با هم رقابت می کنند، برنده می شوید. با حداکثر 5 پیشنهاد مطابقت داشته باشید و پرداخت جدید خود را محاسبه کنید. علاوه بر این، یک مطالعه اخیر نشان داد که خرید در اطراف می تواند تأثیر بیشتری بر نرخ داشته باشد تا امتیاز اعتبار خریدار یا پیش پرداخت. این فرصت را از دست ندهید و در نهایت پس انداز وام مسکن را از لیست کارهای خود حذف کنید.

در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

مرحله 1: با کلیک بر روی نقشه زیر شروع کنید.

گام 2: هنگامی که چند سوال را مرور کردید، این فرصت را خواهید داشت که نقل قول های وام دهندگان متعدد را با هم مقایسه کنید!

اکنون پیشنهادات Refi را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.