0% آوریل مقدماتی برای 21 ماه در نقل و انتقالات موجودی: یکی از طولانی‌ترین دوره‌های مقدماتی انتقال موجودی که با آن مواجه شده‌ایم، یک APR مقدماتی 0% در مورد موجودی منتقل شده برای 21 ماه کامل دریافت خواهید کرد، به این معنی که تقریباً دو سال فرصت دارید تا موجودی خود را پرداخت کنید.

0% آوریل مقدماتی به مدت 12 ماه برای خرید: همچنین برای خریدهای جدید در 12 ماه اول، یک APR مقدماتی 0% دریافت خواهید کرد. اگر قصد خرید هر چیزی با کارت را دارید، این یک امتیاز مفید است.

تاریخ سررسید پرداخت خود را انتخاب کنید: وقتی نوبت به مدیریت امور مالی شما می‌رسد، کمی انعطاف‌پذیری می‌تواند به شما کمک کند. این کارت به شما امکان می‌دهد از بین هر تاریخ پرداخت موجود، چه در ابتدا، وسط یا پایان ماه، انتخاب کنید. به این ترتیب، می‌توانید پرداخت‌های خودکاری را تنظیم کنید که با چک حقوق شما هماهنگ باشد.

بدون هزینه تاخیر: یکی از منحصربفردترین مزایا این است که هیچ هزینه تاخیری وجود ندارد. در حالی که همیشه باید صورتحساب خود را به موقع پرداخت کنید، زیرا پرداخت های دیرهنگام همچنان می تواند بر اعتبار شما تأثیر بگذارد، خوب است بدانید که در صورت عدم پرداخت و از دست دادن پرداخت، هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

بدون مجازات در آوریل: اگر برخی از پرداخت‌ها را از دست بدهید، بیشتر کارت‌های اعتباری نرخ بهره شما را به میزان جریمه خود در آوریل افزایش می‌دهند. Citi® Simplicity® Card هرگز نرخ جریمه ای دریافت نمی کند، بنابراین APR شما به دلیل تاخیر در پرداخت در خطر افزایش آن نیست.

بدون هزینه سالانه: این کارت بدون کارمزد سالانه ارائه می شود، که اگر هدف شما پرداخت بدهی باشد، ویژگی مهمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.