ما شاهد یک سری مشکلات در خوزستان و عدم مدیریت دولت روحانی هستیم / خوزستانی ها آشوبگران را از بین می برند

ما شاهد یک سری مشکلات در خوزستان و عدم مدیریت دولت روحانی هستیم / خوزستانی ها آشوبگران را از بین می برند

علی حدادی ، عضو کمیته امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی ، گفت:وگو وی با اشاره به اعتراضات مردم خوزستان به دلیل کمبود آب به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: بحران و کمبود فعلی آب در خوزستان را ندیده ایم.

وی افزود: “مطالبه مردم خوزستان در مورد کمبود آب عادلانه است و مجمع انقلاب و رئیس جمهور منتخب برنامه ریزی مناسبی را برای حل مشکلات این استان در نظر گرفته اند تا بتوانیم آنچه در شأن مردم خوزستان و به آنها خدمت می کنند. “

یکی از اعضای کمیته امور داخلی کشور و شوراهای پارلمانی گفت: “در حال حاضر بخشهای مختلف سپاه با امکانات لازم برای تأمین آب آشامیدنی و آب مورد نیاز دام کار می کنند و در تلاشند تا برخی از مشکلات را برطرف کنند.
حدادی تأكید كرد: “متأسفانه آقای جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور ، علی رغم هشت سال تأخیر در حل مشكلات كم آبی در خوزستان و در آخرین روزهای عمر دولت ، به ساكنان این استان اندیشید ، در حالی كه اگر دولت اقدامات لازم را برای رفع این مشکل در سالهای گذشته انجام داده باشد. “اگر این کار را انجام داده و آنها آن را دنبال می کردند ، مشکل و بحران فعلی بوجود نیامد.

وی گفت: “دشمنان انقلاب اسلامی و مخالفان جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف وجود دارند که سعی دارند با مداخله ایالات متحده به عنوان استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در امور داخلی ایران دخالت کنند. در حالی که برخی خرابکاران ایادی آنها عربستان سعودی محسوب می شوند.

نماینده ساوجبلاغ در مجلس افزود: خوزستان هوشیار و بیدار است و جولان را رها می کند اخلالگران آنها تسلیم نخواهند شد و مطمئناً با آنها مخالفت خواهند کرد.

حدادی اظهار داشت: دولت انقلابی وظیفه سنگین و سختی در قبال مردم خوزستان دارد که باید با انسجام و وحدت مشکلات این استان را برطرف کنند. این زمانی است که طی هشت سال گذشته شاهد مشکلات زیادی در کشور هستیم.

وی با اشاره به شکایت مقام معظم رهبری مبنی بر عدم رعایت چندین توصیه در مورد آب خوزستان ، گفت: “متأسفانه دولت اقدامات لازم را برای تولید برق و تأمین برق ، آب آشامیدنی و فاضلاب خوزستان انجام نداده است ، در حالی که خوزستان فاقد آب است ، اما فاقد مدیریت و برنامه ریزی نشده و بی استلیقی دولت اخیر طی هشت سال گذشته منجر به بحران کنونی در این استان شده است.

پایان یک پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post راه اندازی گشت های ویژه برای مبارزه با فروش بیش از حد در استان ها
Next post ادعاهای کتابفروشان از “کتاب بهار 1400” پرداخت شده است