لباس مجازی عزاداری حسینی در دانشگاه علم و صنعت در ماه محرم و صفر

لباس مجازی عزاداری حسینی در دانشگاه علم و صنعت در ماه محرم و صفر

مجید خسروان ، مدیر شورای دینی نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت در گفت وگو با خبرگزاری فارس ، اظهار داشت: و با مشارکت مراکز دانشگاهی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، وزارت فرهنگ و ارشاد ، بنیاد روایت فتح و تعدادی از معاونین اجتماعی و فرهنگی شهرداری های تهران (مناطق 21 و 16) و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و …

وی افزود: “برگزاری مراسم عزاداری در ماه محرم و صفر ، به ویژه راهپیمایی اربعین ، بخشی از مراسم ویژه شیعیان است. آئین سنتی قرائت (تعزیه خوانی) در سطح دانشگاه انجام می شود.

مدیر شوراهای مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه ها و اینکه در همه برنامه ها ، نظر اداره ملی اقدامات مقابله با کرونا باید مطابق با به مسئولان ، مراسم عزاداری امام حسین (ع) نباید بسته شود ، بنابراین امسال ، مانند سال گذشته ، بحث عزاداری حسینی با محتوای قبلی ، اما در دهه دوم محرم تا پایان سال ماه صفر از ساعت 18 بعد از ظهر در فضای مجازی و بدون حضور جمعیت و برای عموم دانشگاهیان کشور برگزار می شود.

وی گفت: علاوه بر برنامه عزاداری حسینی ، برنامه های مشابهی را در دستور کار داریم ، مانند حسینیه بودن هر خانه و طرح کمک های م faithfulمنانه و برپایی مسابقات مذهبی.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post اژه ای: برخی انحصارات در کشور “تقسیم طبقاتی” ایجاد کرده اند
Next post برنامه جشن میلاد امام کاظم در 10 هیئت از تهران ، قم و زنجان