دانشجویان انقلابی قم از اقدام مجلس در حمایت از کاربران فضای مجازی قدردانی می کنند

دانشجویان انقلابی قم از اقدام مجلس در حمایت از کاربران فضای مجازی قدردانی می کنند

به گزارش خبرگزاری فارس ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم در نامه ای ضمن تقدیر و تشکر از مجلس به دلیل حمایت از کاربران فضای مجازی ، از نمایندگان مجلس خواست در مورد ابعاد این طرح به صورت کاملا شفاف بحث کنند. مسیر. برای مردم توضیح دهید و به شایعات و ابهامات موجود در فضای مجازی که مردم نگران آن هستند پایان دهید.

متن این نامه به شرح زیر است:

حضرت امیرالمومنین علی PSL خطاب به مالک اشتر:

“اگر مردم به شما مشکوک هستند ، به آنها بگویید چرا این کار را انجام داده اید و سوء ظن آنها را کاهش دهید.”

با حضور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

سلام

در پی اعلام موافقت مجلس شورای اسلامی مبنی بر بازنگری در طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی مطابق اصل 85 قانون اساسی ، علاوه بر اعلام نظر برخی حامیان و نخبگان انقلابی در فضای مجازی ، موج سواری عناصر در زمینه خارجی شبکه های خارج از کشور از داخل کشور و حامیان آنها در داخل ، موجی از نگرانی و همچنین پرسش ها و ابهاماتی در بین توده ها ایجاد شده است.

اول اینکه فضای مجازی در همه کشورهای جهان دارای قانون و مقررات خاصی است و در کشور ما هنوز قانون مدونی وجود ندارد و بسیاری از حقوق در این موارد غیرقانونی نقض شده و بسیاری از تجار مرتکب گناه شده اند. ماهیان خود را در آبهای گل آلود در همین حال ، آنها گفتند که مسئله مجلس قابل ستایش است. علاوه بر اهمیت وضع قوانین در فضای مجازی ، به نظر می رسد اولین قدم شفافیت کلی برنامه توسط مجریان آن باشد. نیاز است که همه ظرفیت ها برای همه سطوح اجتماعی ، چه در رسانه ملی و چه در جامعه نخبگان ، روشن شود و نگرانی های زیادی که با توضیح صحیح مشکل و متقاعد کردن عموم ایجاد شده است ، برطرف شود.

ثانیاً ، اگرچه مجلس محترم ، با بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران مطابق با ماده 85 ، شهروندان و کارشناسان را قادر ساخته است از این طرح حداکثر استفاده را ببرند ، که برخی از آنها با رانت انحصارات خود را در فضای مجازی ایجاد کرده اند یا در غیر این صورت مشروعیت بخشیده اند. تجار ، و حتی برخی از افرادی که در فضای مجازی مسائل شفافیت دارند و مخالفان خارجی که این فضا را به محلی برای تزریق ناامیدی و ناامیدی تبدیل کرده اند ، یا برخی مخالفان ، گشت و گذار اجتماعی بر اساس رسانه های متروک را تنها راه محافظت از منافع خود می دانند. و در این فضا خیانتهای خود را به کشور سازماندهی می کنند. احتیاط ، بی مسئولیتی و تعهد مقامات دولتی در 8 سال گذشته توسط افرادی با همان خلأهای قانونی اعمال شده است ، و در چنین مواردی نیاز به توضیح طرح در m رسانه های ملی برای عموم و شفاف سازی بیشتر برای متقاعد کردن مردم.

ما دانشجویان انقلابی دانشگاههای استان قم ، ضمن تقدیر و تشکر از اقدام شایسته مجلس شورای اسلامی در حمایت از کاربران فضای مجازی ، از شما می خواهیم که ابعاد و بندهای این طرح را به طور شفاف در طول مدت برای مردم توضیح دهید. بررسی ، و پایان دادن به شایعات و ابهامات موجود در فضای مجازی که مردم را نگران می کند.

جامعه نخبگان دانشگاهی و انقلابی نیز آمادگی پاسخگویی به شبهات و ابهامات در این زمینه را با سازماندهی صندلی های نقد و جلسات نظریه پردازی و توضیحی دارد.

در نهایت از رئیس محترم مجلس شورای اسلامی می خواهیم که شرایط را برای پوشش مستقیم رسانه ای مباحث کمیسیون ویژه فراهم آورد تا مردم از موضوعات مطرح شده آگاهی کامل داشته باشند.

درود بر شما و خداوند به شما رحم و برکت دهد

9 اوت 1400

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post اسامی برندگان مرحله دوم دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو منتشر شد
Next post رئیس سازمان اورژانس کشور استعفا کرد