تقسیم ملی از 2020 محله و حومه آسیب پذیر

تقسیم ملی از 2020 محله و حومه آسیب پذیر

به گزارش خبرنگار شرکت خبرگزاری فارس ؛ “وحید قبادیدانا” رئیس سازمان اجتماعی کشور در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح مشترک تحول مناطق کشور و آغاز فعالیتهای محلی در مراکز مثبت آسیب پذیر اعلام کرد و مناطق حاشیه ای: و حومه شهر “علی آقامحمدی” ، عضو شورای فرصت و مدیر گروه اقتصادی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی ، به طور کامل وارد رابطه جهادی شدند. جامعه جلسات متعددی برگزار کرد. در این مناطق

رئیس سازمان اجتماعی کشور با بیان اینکه با ظرفیت سازی در بیش از 2500 محله در سراسر کشور ، می توانیم از این خانواده به روز ، هوشمند ، محله محور ، جامعه محور و کمک استفاده کنیم. ، افزود: “ما امیدواریم گامی م inثر در کاهش آسیب های اجتماعی ، به ویژه در داشتن 2020 محله آسیب پذیر داشته باشیم ، که برای رفاه در بخش ملی 1000 محله در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه رفاه در مرحله دوم هوش ، با محوریت همسایگی و سلامت اجتماعی در خانواده در دستور کار است ، گفت: تقریباً در گزارش عملکرد مراکز خدمات اجتماعی ، این مسائل متبلور و متجلی شده است ؛ امیدواریم با همکاری هلال احمر ، کمیته امداد ، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و سایر همکاران اقدامات م effectiveثری در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و بهبود شرایط زندگی اجتماعی در مناطق آسیب پذیر و حاشیه ای انجام دهیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور یکی از اقدامات خوب را نظارت بر آسیب های اجتماعی محله محور در محلات عنوان کرد و گفت: و بگذارید این کار به طور مثر انجام شود.

وی افزود: “در این ظرفیت سازی ، در قالب سازماندهی 2500 مرکز خدمات اجتماعی (+ زندگی) ، بیش از 13000 جوان محلی فعال و آموزش دیده در زمینه های علوم اجتماعی ، مددکاری اجتماعی و روانشناسی ، سر کار آمدند و ارائه کردند. پشتیبانی خوب از موسسات آنها در زمینه پیشگیری از آسیب های جدید و توانمندسازی خانواده ها و مصونیت برای مقابله با آسیب های نوظهور و سنتی کمک و کمک خواهند کرد.

قبادیدانا با اشاره به اینکه هزاران مرکز در هزار محله و حومه آسیب پذیر ایجاد شده است ، گفت: انشاءالله با همکاری سایر دستگاهها ، اقدامات موثری را برای کاهش و کنترل آسیب ها انجام می دهیم ، نگرانی های مقام معظم رهبری . در سالهای اخیر برجسته شده است. “امروز ، آسیب های نوظهور به این پنج آسیب پیوسته اند و امیدواریم با کار همکاران خود گامی م effectiveثر در این زمینه برداریم.

رئیس سازمان اجتماعی کشور در پایان با اشاره به فعالیت های دبیرخانه نظارت بر آسیب ها و معلولیت های اجتماعی که چندی پیش با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد ، گفت: دکان یکپارچه وضعیت بهتری را مشاهده خواهد کرد. حرکت و جهش در کاهش آسیب و ارتقای سلامت اجتماعی در زمینه خانواده. البته گروه هایی مانند شهرداری ها ، وزارت خانه و سایر ارگان های دیگر که درگیر شرایط زندگی و معیشت مردم هستند باید کار کنند و با این افزایش ، شرایط بهتر می شود.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post پیام رهبر انقلاب در پی درگذشت فرزند یوسف علی میرشکاک
Next post مجوز استفاده گروه های مذهبی از فضای مدرسه اعلام شد + سند