بانک ایدی تجارت به سهامداران / سود هر سهم 645 ریال

دسته: اقتصادی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 21 جولای 2021

اخبار شرکت؛ صورتهای مالی بانک تجارت برای سال منتهی به 20 مارس 2017 توسط اکثریت سهامداران تصویب شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارتمجمع عمومی عادی سالیانه بانک در روز سه شنبه 20 ژوئیه ، به ریاست امیر مسعود رزازان ، رئیس هیئت مدیره ، در هتل انقلاب ، مطابق با پروتکل بهداشت ، با حضور 56٪ از سهامداران یا نمایندگان آنها قانونی نمایندگان ، نمایندگان دارنده موسسه بورس و اوراق بهادار ، حسابرس قانونی و حسابرس قانونی.

رضا دولت آبادی ، مدیرعامل بانک تجارت ، گزارش عملکرد هیئت مدیره را به مجمع عمومی ارائه داد و گفت: درآمد هر سهم بانک تجارت پس از انجام حسابرسی در دوازده ماه منتهی به مارس 2016 ، 134 ریال افزایش یافته است. . در تاریخ 2 مارس ، وی مبلغ 645 ریال به ازای هر سهم سود حسابرسی شده را درک کرد ، در حالی که در مدت مشابه سال قبل ، برای هر سهم و معامله ، صورتهای مالی اعلام شده و حسابرسی نشده 44 ریال ضرر ثبت شد. بانک تجارت مبلغ 50 ریال برای هر سهم سود و تجارت اعلام شد که با 134 ریال افزایش و با حسابرسی به 645 ریال رسید.

دولت آبادی با بیان اینکه نتیجه دوازده ماه فعالیت بانک تجارت رشد 133 درصدی سود عملیاتی کل نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد ، افزود: “علاوه بر این موفقیت ، لازم به ذکر است که سود تلفیقی بانک تجارت تجارت 765 ریال بود. و در ١٢ ماه 1399 چهارده هزار و چهارصد و پنجاه (14،450) میلیارد سود خالص به ارمغان آورد.

مدیرعامل بانک تجارت با مقایسه عملکرد این بانک با سنوات گذشته افزود: کل سپرده های ریالی بانک تجارت در 3 سال گذشته 178 درصد افزایش داشته است ، در حالی که رشد متوسط ​​5 بانک تجاری بزرگ کشور در این مدت دوره 110٪ بود. بازار منابع در بین 5 بانک بزرگ تجاری در طول این سالها همیشه در حال رشد بوده است ، به طوری که وی در پایان سال 1397 با رشد 9 درصدی با افزایش سهم توانسته است سهم خود را در سپرده های ریالی در بین 5 بانک بزرگ تجاری افزایش دهد. منابع به 14.9٪ ، 1398 با رشد حدود 14.7٪ با افزایش سهم منابع به 17.1٪ و 1399 با رشد 5.8٪ با افزایش منابع سهم در 18.1٪.

علاوه بر این ، رشد سپرده های ریالی فعلی بانک تجارت در 3 سال گذشته 558 درصد افزایش یافته است ، در حالی که رشد متوسط ​​5 بانک تجاری بزرگ کشور در مدت مشابه 349 درصد بوده است. این رشد در منابع ارزان قیمت ، که در بانک بی سابقه است ، تأثیرات مثبت بسیاری در بهبود صورتهای مالی بانک داشته است.

تغییر در ترکیب پرتفوی سپرده بانک ، تغییر در حوزه هزینه ، کل مطالبات بانک تجارت از دولت نسبت به پایان سال قبل ، نسبت مطالبات غیرجاری بانک تجارت به کل هزینه بانک ، بانک تجارت نسبت کفایت ذخیره تجارت در مقایسه با پایان سال قبل ، مانده اعتبار اسناد ملی بانک تجارت ، خدمات بانکی ، سهم درآمد مشترک ، وضعیت نقدینگی ، تجدید ارزیابی دارایی های بانک تجارت ، بانک تجارت در بورس اوراق بهادار و سود و زیان ، و سود و زیان انباشته این سوالاتی است که مدیرعامل بانک تجارت برای مجمع توضیح داده است.

در این جلسه ، بندهای حسابرسی حساب های بانک توسط حسابرس ارائه شد و پاسخ های مناسب برای هر یک از این بندها توسط رزازان ، رئیس هیئت مدیره بانک ارائه شد. در پایان ، صورتهای مالی بانک تجارت توسط اکثریت سهامداران تصویب شد. رئیس هیئت مدیره بانک و رئیس مجمع ، در سخنرانی ای که وضعیت فعلی سیستم بانکی و چالش های پیش رو را تداعی می کند ، گفت: : “علی رغم این مشکلات ، مدیران ارشد بانک به پتانسیل بالقوه اعتماد کردند.” افراد داخلی بانک و با استفاده از فرصت ها ، همه تلاش خود را برای برون رفت از این شرایط انجام دادند و سال گذشته موفق شدند منابع خود را به میزان ریالی 53.2 درصد افزایش دهند.

تعدادی از سهامداران بانک نیز در مورد موضوعات مربوط به صورتهای مالی و عملکرد بانک بحث کردند که در ادامه توضیحات مدیرعامل بانک و سایر اعضای هیئت مدیره ارائه شد. سهامداران پس از مطالعه گزارش حسابرس ، صورتهای مالی بانک تجارت را تصویب کردند.

انتهای پیام / بنوشته شده توسط:admin - 1863 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 11
برچسب ها:
دیدگاه ها