آیت الله رئیسی: وزارت نیرو باید همزمان تولید و مصرف را مدیریت کند / مردم باید فقط یک ترانه از دولت بشنوند

آیت الله رئیسی: وزارت نیرو باید همزمان تولید و مصرف را مدیریت کند / مردم باید فقط یک ترانه از دولت بشنوند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس ، جلسه ویژه آیت الله رئیسی رئیس جمهور منتخب با هدف بحث و تبادل نظر در مورد “صنعت برق کشور” با حضور مدیران ارشد و کارشناسان صنعت برق برگزار شد. .

“برنامه ریزی فوری برای رفع عدم تعادل در تولید و مصرف برق” ، “اقدامات مناسب برای نگهداری نیروگاه ها” ، “تسریع روند افزایش مدار تولید برق کشور توسط 2500 مگاوات” ، “نیاز به طراحی مدل جهانی مصرف برای بهینه سازی مصرف در “بخشهای داخلی ، صنعتی و کشاورزی” ، “توسعه واردات و صادرات بهینه برق توسط دولت و بخش خصوصی” ، “استفاده از ظرفیت علمی و نخبگان کشور برای ارائه راه حل های جدید و حل مشکلات صنعت برق کشور “،” بررسی راه حل های پرداخت غیر ریالی ادعاهای پیمانکاران ، از جمله راه حل های جبران خسارت و اعطای امتیاز آنها “7 نکته مورد تأکید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در این جلسه بود.

رئیس جمهور منتخب همچنین اضافه کرد که وزارت انرژی باید همزمان تولید و مصرف را مدیریت کند. اجرای قانون تعارف نیست. یک قسمت از دولت نمی تواند اجازه دهد و یک قسمت دیگر نمی تواند مخالفت کند. مردم باید فقط یک ترانه از دولت بشنوند

آیت الله رئیسی تأکید کرد: پایان دوره تصدی برخی از رهبران نباید موجب تأخیر در انعقاد قراردادهای لازم برای تأمین نیازهای کشور شود. آینده نگری و احتمال در تصمیم گیری های برنامه ریزی و مدیریت قابل قبول نیست. افزایش مصرف و دما در تابستان و نیاز به نگهداری نیروگاه ها موارد قابل پیش بینی است.

به گزارش فارس ، جلسات قبلی برای بحث در مورد راه های ریشه کن کردن فساد در دولت ، واکسیناسیون تاجگذاری عمومی و موارد اولویت دار در خوزستان برگزار شده است.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post نیویورک تایمز: علت اصلی اطلاعات غلط ویروس کرونا شناسایی شد
Next post کشف 4 میلیارد تومان معدنچی قاچاق در کهریزک